KONTAKT - KOTELNA

Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

.

KONTAKT
+420 777 622 022
 ,  kontakt@klubkotelna.cz
Slu
žeb 3a, 100 00 Praha 10 - Strašnice
GPS souřadnice: 50°4'34.107"N, 14°31'12.858"E

TAXI: Udávejte adresu Služeb č.p. 4 (je to naproti, a navigace tuto adresu znají spíše, než 3a).

AUTO: Ulice Služeb je slepá, večer a o víkendech je prázdná, a bez parkovacích zón. Příjezd autem a parkování u nás je tedy bez stresu. Je možné využít také P+R parkoviště u stanice metra DEPO HOSTIVAŘ.

MHD: Prostory jsou 5 minut chůze od konečné stanice Metra A: DEPO HOSTIVAŘ

Detailnější popis cesty a možností:

AUTO-1:
Jedete-li od Černého mostu po Štěrboholské spojce, sjeďte, ve směru HOSTIVAŘ, D. MĚCHOLUPY na Průmyslovou, a poté ihned sjeďte doprava ve směru CENTRUM, STRAŠNICE na Černokosteleckou. Držte se v levém pruhu. V (dlouhé, rovné, dvouproudé) Černokostelecké ulici platí maximální rychlost 50 km/h. Po 1,5 km, na světelné křižovatce u čerpací stanice MOL (bývalá Agip), zahněte přes tramvajové koleje doleva, a po 100 metrech opět doleva do ulice Služeb.

AUTO-2: Jedete-li od Plzně po Jižní spojce, přejeďte lanový most a poté sjeďte ve směru D. MĚCHOLUPY, ŠTĚRBOHOLY, HLOUBĚTÍN. Držte se v levém pruhu, směr  D. MĚCHOLUPY, ŠTĚRBOHOLY, a po jeho rozdvojení v pravo, směr CENTRUM, STRAŠNICE, HOSTIVAŘ. Přejeďte světelnou křižovatku rovně ve směru CENTRUM, STRAŠNICE na Černokosteleckou. Po 1,5 km, na světelné křižovatce u čerpací stanice MOL (bývalá Agip), zahněte přes tramvajové koleje doleva, a po 100 metrech opět doleva do ulice Služeb.

MHD: METRO
Konečná stanice trasy A - DEPO HOSTIVAŘ. Pěšky přes nástupní (ne výstupní!) zastávky autobusů je to cca 350 metrů rovně a přes křižovatku do ulice Služeb.

MHD: TRAMVAJ
Tramvají číslo 5 do zastávky DEPO HOSTIVAŘ a pěšky kolem čerpací stanice MOL do ulice Sazečská. První vlevo je ulice Služeb. Je možné jet i linkami 7 nebo 13 na točnu tramvají ČERNOKOSTELECKÁ, a jednu zastávku na DEPO HOSTIVAŘ dojít pěšky anebo opět dojet tramvají číslo 5, která u točny také staví.


 
 
© 2018 by Nickac & Tymur  (www.pe3ny.net)
Hledat
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky